Uroczyste zakończenie nauki dla klas maturalnych odbędzie się w sali gimnastycznej w dn. 28 kwietnia 2023 r. (piątek) o godz. 9.30. Na godz. 8.00 Ojcowie Franciszkanie zapraszają na msze św.
Spotkania rodziców z wychowawcami.
Rozkład dzwonków w dniu. 25.04.2023 r.
W dniu 21 kwietnia 2023r. odbył się w Przemyślu etap regionalny konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „TURBOLANDESKUNDE” – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego.
Wyniki etapu szkolnego Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach Słudzy Boży- Rodzina Ulmów. Dla uczniów szkół średnich w Archidiecezji Przemyskiej.
W dniach 1 – 2 kwietnia 2023 r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików.
„Poloniae Semper Fidelis”- Polska zawsze wierna. W dniu 2 lutego 2019 r. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przyjął ustawę zakładającą ustanowienie dnia 14 kwietnia państwowym Świętem Chrztu Polski. Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wy
Wycieczka klasy 1a do NBP w Rzeszowie oraz integracja w FlyParku. 31 marca 2023 r. roku uczniowie z klasy 1a pod opieką pani A. Mierzwiak-Sobolak oraz pani J. Semenowicz udali się do Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie.
Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu zaprasza wszystkich uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Wielkich Polakach. W bieżącym roku szkolnym (2022/2023) Olimpiada będzie dotyczyć Rodziny Ulmó
W dniach 13.03-15.03.2023 odbyły się Szkole Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje prowadził o. Arkadiusz Żelechowski, Franciszkanin z Krakowa. Tegoroczne rekolekcje odbywały się pod hasłem: „do + wody miłości”.