Kolejny sukces sportowy odnotowały oraz miłą niespodziankę sprawiły nam dziewczęta, zdobywając III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym.
XV Międzyszkolny Konkurs Biblijny „Troska o Boży porządek” Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym „Troska o Boży porządek”.
W odnośniku Plan lekcji znajduje się nowy podział godzin obowiązujący od 2 stycznia 2023.
Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. Uczennice Sandra Stanisławska (klasa 4ga), Patrycja Kątska i Kamila Orłowska (klasa 3a) zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego olimpiady, który odbędzie się dnia 7 marca 2023 r.
Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.
Bardzo dobry występ odnotowali nasi badmintoniści w składzie: Osękowska Oksana, Sitarz Patrycja, Krawczyk Oliwia, Kula Paweł oraz Czech Sławomir zdobywając kolejno V i VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Badmintonie.
Zwycięzcy konkursu FOTO ŚWIAT
Rozkład dzwonków 21.12 i 22.12
Alicja Tylka oraz Paweł Wołoszyn zakwalifikowali się do etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy, pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. W etapie szkolnym do konkursu zgłosiło się 13 uczniów.
W dniach 7 – 8 grudnia 2022 r. w Szkole rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. W pierwszym dniu rywalizacji pojedynki stoczyły dziewczęta, w drugim chłopcy.