Alicja Tylka oraz Paweł Wołoszyn zakwalifikowali się do etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy, pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. W etapie szkolnym do konkursu zgłosiło się 13 uczniów.

Zadaniem konkursowym dla uczestników było udzielenie odpowiedzi na pytania z testu wiedzy z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”. Jest formą popularyzacji tego programu oraz sprawdzianem jego efektywności.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zmaganiach konkursowych. Pawłowi oraz Alicji gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w etapie regionalnym w Rzeszowie. Etap szkolny koordynował  Pan Janusz Rudy.