UKS Ekonomik

Zapowiedzi zawodów

Wydarzenia Rok szkolny 2022/2023

Wydarzenia Rok szkolny 2023/2024

12 października na obiektach  zielonych MOSiR w Sanoku (dz. Błonie) odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe -  6 x 800 metrów .

Do rywalizacji przystąpiły: ZS1 Sanok, ZS2 Sanok, ZS3 Sanok, ZS5 Sanok, ILO Sanok i ZSCKR Nowosielce.

Nasza szkołę w kategorii dziewcząt godnie  reprezentowały:

Beata Olejarz (5a), Anna Szczerba (3hr), Laura Grzebiela (1rl), Lena Przybysz (1h), Dubik Zuzanna (1h), Nikola Płocica (1h) i Martyna Suwała (1h)

W kategorii chłopców, równie godnie ZS1 reprezentowali:

Artur Wiśniowski (3a), Tomasz Majkut (3a), Deshawn Kurasik (2l), Kacper Żurek (2l), Danylo Stsibailo (1h), Benewiat Mateusz (1a) i Wroniak Kacper (1a)

Zawodniczki i zawodnicy dzielnie walczyli i wybiegali podium, zajmując III miejsce w powiecie, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

W dniu 05.10.2023 r. w hali sportowej PWSZ w Sanoku odbył się Turniej Unihokeja o Puchar Ziemi Sanockiej.

Do turnieju przystąpiło 5 drużyn:
1. I LO Sanok
2. II LO Sanok
3. ZS1 Sanok
4. ZS2 Sanok
5. SP Bukowsko

Nasza drużyna zajęła III miejsce.

Skład drużyny:
1. Kowalik Oktawia 2ż,. Kowal Kamila  2ż,  Hnat Malwina  2ż,. Pietrzak Wiktoria 1h, Płocica Nikola  1h, Femin Magdalena. 5ż, Sitarz Kinga 5a, 8. Krokis Wiktoria  5ż, Pałys Magdalena  5L, Tomkowicz Oliwia. 2L, Giefert Małgorzata 2h

Gratulacje dla zawodniczek.

Galeria

W dniach  6 i 7 listopada 2023 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Badmintonie chłopców i dziewcząt, w których udział wzięły reprezentacje naszej szkoły.

W zmaganiach chłopców uczestniczyło 6 zespołów. W tej kategorii nasza drużyna zajęła III miejsce.

Następnego dnia do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Tym razem w Dynowie stawiło się 8 drużyn. Nasze dziewczęta, po zaciętych meczach uplasowały się ostatecznie na IV miejscu.

Zespół Szkół nr 1 w Sanoku reprezentowali:

Dziewczęta:

Gąsior Kinga (3l)

Krawczyk Oliwia (4hl)

Osenkowska Kinga (3hr)

Sitarz Patrycja (4hl)

Chłopcy:

Czech Sławomir (2ż)

Kula Paweł (3l)

Tsibailo Danylo (1h)

Zapolski Konrad (1rl)

Młodzieży dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Opiekę nad drużynami sprawowali - Anna Dalska-Kindlarska i Paweł Bieganowski

Galeria

105 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była okazją do przeprowadzenia V Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sanockiego.

15 listopada 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 stawiło się 6 reprezentacji szkół ponadpodstawowych Sanoka. W zawodach brały udział: ZS 1 Sanok, ZS 2 Sanok, ZS 3 Sanok, ZS 5 Sanok, I LO Sanok i II LO Sanok.

Nasi chłopcy, dzielnie walcząc, pokonali reprezentację ZS 5 Sanok, II LO Sanok i uplasowali się ostatecznie na IV miejscu Turnieju. Do podium zabrakło naprawdę niewiele, zadecydowała różnica tylko jednej bramki.

Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie szkoły.

Galeria

Kolejny sukces sportowy odnotowały oraz miłą niespodziankę sprawiły nam dziewczęta, zdobywając II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym.

Chłopcy zakończyli zmagania na szczeblu grupowym.

Zawody odbyły się 20 grudnia 2023 r. w hali sportowej I LO w Sanoku, a szkołę reprezentowały w kategorii dziewcząt:

Paulina Rachwał (1ż), Pietrów Gabriela(2ż), Płocica Nikola(1h), Pietrzak Wiktoria(1h)

w kategorii chłopców:

Koczera Michał(3a), Podczerwiński Eryk(3a), Wiśniowsk Artur(3a)

Opiekę nad drużynami sprawował p. Paweł Bieganowski.

Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zobacz galerię

Za nami kolejny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. W sportowym wydarzeniu, które odbyło się w poniedziałek 4. grudnia i środę 6. grudnia  na sali gimnastycznej naszej szkoły stawiły się 4 reprezentacje dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców.

W zaciętej rywalizacji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem  uczniów, jak również nauczycieli  Ekonomika, w  kategorii chłopców I miejsce  zajęła drużyna klas trzecich. W kategorii dziewcząt, niespodziewanie, choć zasłużenie, zwyciężyły pierwszoklasistki.

Gratulujemy zwycięzcom  i dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za sportową rywalizację.