Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
Szczęśliwy numer
 
 Strona archiwalna
 PROJEKTY
  Eramus+
 PARTNERZY

 

 

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

 

 Lp.

 Nazwisko i imię

Godzina dostępności

1.

Gromek Renata

czwartek 17.00-18.00

2.

Lipka Alina

środa 17.00-18.00

3.

Albigowska Joanna

poniedziałek 12.45-13.45

4.

Bekier Bożena

piątek 13.25-14.25

5.

Bieganowski Paweł

czwartek 9.40-10.40

6.

Biernikiewicz Dorota

poniedziałek 11.00-12.00

7.

Biodrowicz Iwona

czwartek 10.45-11.45

8.

Błażejowska Małgorzata

wtorek 7.00-8.00

9.

Bogdan Bożena

czwartek 10.50-11.50

10.

Chomiszczak Bogdan

czwartek 10.50-11.50

11.

Chomiszczak Małgorzata

środa 13.25-14.25

12.

Czeluśniak Jadwiga

poniedziałek 12.30-13.30 (co 2 tydzień)

13.

Dalska – Kindlarska Anna

czwartek 9.55-10.55

14.

Drwal Monika

czwartek 9.40-10.40

15.

Dubis Agnieszka

piątek 9.00-10.00

16.

Grządziel Anna

środa 8.50-9.50

17.

Grzeszczak Elżbieta

czwartek 16.05-17.05

18.

Grzyb Jerzy

czwartek 10.50-11.50

19.

Indyk Krzysztof

czwartek 12.40-13.40

20.

Jodłowski Wojciech

piątek 7.00-8.00

21.

Kosztołowicz Jacek

piątek 8.00-9.00

22.

Kozłowska Dorota

środa 8.05-9.05

23.

Krupa Edyta

poniedziałek 7.00-8.00

24.

Kusiak-Ryba Marzena

środa 8.50-9.20

25.

Kutiak Agnieszka

piątek 8.50-9.50

26.

Liput Stefan

piątek 9.40-10.40

27.

Liszka Beata

czwartek 9.45-10.45

28.

Łącka Joanna

środa 6.40-7.10, piątek 6.40-7.10

29.

Malczak Jadwiga

czwartek 10.00-11.00

30.

Matuszek Joanna

czwartek 10.50-11.50

31.

Michalewska Grażyna

poniedziałek 9.40-10.40

32.

Mierzwiak – Sobolak Agnieszka

piątek 9.40-10.40

33.

Pospolitak Maria

piątek, 11.45-12.15

34.

Potaczek Joanna

poniedziałek 13.25-14.25 (co 2 tydzień)

35.

Pyrcak Monika

czwartek 10.45-11.45

36.

Rossmanith Adam

wtorek 16.00-17.00

37.

Rudy Janusz

wtorek 12.00-13.00

38.

Semenowicz Jolanta

poniedziałek 9.40-10.40

39.

Sipak-Kowalik Katarzyna

poniedziałek 8.00-9.00 (co 2 tydzień)

40.

Siudyła Magdalena

poniedziałek 15.00-16.00

41.

Siwiecka Elżbieta

czwartek 9.00-10.00

42.

Słyszyk Renata

piątek 10.40-11.40

43.

Starego Ewa

czwartek 14.10-15.10

44.

Szelc Renata

czwartek 11.00-12.00

45.

Szwarczyk Ewa

środa 12.30-13.30

46.

Szymańska Magdalena

piątek 10.45-11.45

47.

Telega Ewa

wtorek 10.40-11.40

48.

Terebecka Monika

środa 9.40-10.40

49.

Tomkiewicz Magdalena

środa 10.35-11.35

50.

Wal Agnieszka

poniedziałek 10.40-11.40

51.

Wolanin Anita

poniedziałek 7.00-8.00

52.

Wójcik Agata

piątek 8.40-9.40

53.

Zdybek Radosław

piątek 12.00-13.00

54.

Zych Monika

poniedziałek 9.40-10.40