Rok założenia

- Sport szkolny
  Eramus+
 PARTNERZY

Z mocy prawa legitymacje szkolne mogą być wydawane w dotychczasowej papierowej formie tylko
Rozkład dzwonków w dniu 18.06.2024 r. LEKCJE SKRÓCONE
W dniach 8-9 czerwca 2024 r. w Sanoku odbył się XIX Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej im. ks. Tomasza Grzywny. Uczennica klasy Iż Nikola Spędzia zajęła III miejsce, wykonując utwór pt. Legenda o Złotym Rogu.
Regulamin rekrutacji w ramach projektu „Rozwój kompetencji zawodowych i osobistych uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku na stażach zagranicznych w przedsiębiorstwach UE”
W dniu 7 czerwca od lekcji 5 zajęcia w szkole zostają odwołane
Uwaga! Zapraszamy absolwentów do sekretariatu szkoły po odbiór dyplomów z egzaminu zawodowego.
W dniu 24 maja 2024 r. odbył się konkurs języka niemieckiego dla klas pierwszych.
22 maja 2024 roku klasa 1rl razem z wychowawcą p. Jolantą Semenowicz i opiekunami p. Agnieszką Mierzwiak-Sobolak i p. Jadwigą Malczak udała się na wycieczkę przedmiotową do Oddziału Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie.