Czwarte miejsce zdobył Bartek Bednarczyk z kl. 4hl w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, pod hasłem: „Młodzież zapobiega pożarom”
26.04.2024 r. o godz. 8.00 w Kościele OO. Franciszkanów odbędzie się Msza Św. w intencji uczniów klas piątych. Serdecznie zapraszamy.
W dniu 19 kwietnia 2024r. odbył się w Przemyślu etap regionalny konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „TURBOLANDESKUNDE” – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego.
III miejsce w konkursie "Zielony greening na zielone święto"
Rozkład dzwonków dniu 23. 04. 2024 r.
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku zaprasza do udziału w pierwszej edycji wojewódzkiego konkursu na MEM: „Świadomy cyberzagrożeń – bezpieczny w Realu".
Trwa Tydzień Biblijny pod hasłem: „Panie… Ty masz słowa życia wiecznego”( J 6,68 )
W dniu 24marca 2024 r. odbyła się X edycja konkursu palm, którego organizatorem był Powiat Sanocki i Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.