W dniach 11.03-13.03.2024 odbyły się Szkole Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje prowadził o. Grzegorz Siwek, Franciszkanin.
Konkurs Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu adresowany jest wyłącznie do uczniów szkół średnich, zarówno polskich, jak i zagranicznych.
2 marca odbyły się zawody OZA w Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie. Nasza szkołę reprezentował Kamil z 3hr. Wyniki eliminacji wkrótce, ale już teraz gratulujemy udziału w etapie okręgowym!
Europejski Konkurs Statystyczny (European Statistics Competition) jest organizowany przez Eurostat we współpracy z urzędami statystycznymi państw członkowskich Unii Europejskiej.
a zaproszenie do udziału w konkursie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie odpowiedziało 22 uczniów z klas: 1h, 1ż, 2l, 3hr, 4a, 4hl i 5a.
Wojewódzki finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 5 marca 2024 r. na Politechnice Rzeszowskiej. Wzięło w nim udział 21 trzyosobowych zespołów z całego Podkarpacia.
W dniu 1. marca odbyły się w naszej szkole warsztaty z budowy robotów w ramach projektu RoboLab realizowanego przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”.
29 lutego 2024 r. uczniowie klasy 4a oraz klasy 3hr (12 osób) wzięli udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Dwuetapowy konkurs skierowany został do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.