10 listopada klasa 2l przygotowała akademię z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie uczcili ten dzień pieśniami patriotycznymi oraz wierszami.
Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie Nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje…, organizowanego wspólnie przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych
Natalia Baran z kl. 5l ora Kamil Sech z kl. 3l zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych
Harmonogram spotkań:
W dniach 6 i 7 listopada 2023 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Badmintonie chłopców i dziewcząt, w których udział wzięły reprezentacje naszej szkoły.
Miło nam poinformować, że nasza Szkoła przystąpiła do Akademii Młodego Logistyka działającej w ramach Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, której celem jest rozwijanie zainteresowań i poszerzenie wiedzy logistycznej
W zawodach wzięło udział 690 szkół z kraju oraz 5701 uczniów, a wśród nich trzy nasze wspaniałe uczennice z 4a: Emilka Młynarczuk, Kamila Orłowska i Wiktoria Rusin.
21 Festiwal Objazdowy Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie. Uczniowie klasy 4a wzięli udział w pokazie filmu ‘Syndrom Hamleta” w BWA w Sanoku.