Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku w wyjątkowy sposób uczcili „Barbórkę” w Sanockim Domu Kultury, która odbyła się 1 grudnia 2023r.
Wczoraj wybraliśmy się w podróż na zachodnie wybrzeże USA do stanów Nevada, Arizona, Utah i Kalifornia. Zagraliśmy w kasynie, zeszliśmy do Kanionu Kolorado i odwiedziliśmy Indian Nawajo.
Zdjęcia Sabiny Kościółek i Gabrysi Szymańskiej zostały wyróżnione w konkursie "Fotografowanie moją pasją" zorganizowanym przez ODK "Puchatek" w Sanoku.
Dnia 29.11.2023 r. odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku konkurs z języka niemieckiego “Landeskunde – Wettbewerb” – Konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego.
Milena Wójcik oraz Paulina Wójcik z kl. 4a awansowały do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy, pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Informujemy, że Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej odbędzie się w następujących terminach:
105 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była okazją do przeprowadzenia V Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sanockiego.
W Zespole Szkół nr 1 W Sanoku odbyło się szkolenie dla uczniów z 5 klas z technikum żywienia i usług gastronomicznych i hotelarstwa. Szkolenie przeprowadził barman- barista Igor Kunciw