Rozkład dzwonków w dniu. 19.06.2023 r. (poniedziałek) Lekcje skrócone od lekcji 6
W dniu 06 czerwca 2023 r. odbył się konkurs języka niemieckiego dla klas pierwszych. Udział wzięło 16 uczniów z klas 1a, 1h i 1l. Konkurs składał się z 11 zadań, w których należało wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną,
Uczniowie klasy 4a pod opieką wychowawczyni Elżbiety Siwieckiej i nauczycielki geografii Małgorzaty Chomiszczak wzięli udział w zajęciach terenowych prowadzonych przez pracowników naukowych
BRAWA DLA FINALISTÓW! W dniu 25.05.2023 r. odbył się w Łańcucie finał Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach Sługach Bożych- Rodzinie Ulmów dla szkół średnich w roku szkolnym 2022/2023.
W zakładce Strefa Ucznia znajduje się informacja na temat warunków udzielania stypendiów w ramach "Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów pobierających naukę w szkołach na terenie powiatu sanockiego".
W sekretariacie są do odebrania dyplomy zawodowe dla absolwentów technikum. Zapraszamy po odbiór.
Trzecie miejsce zajęła Julia Hermanowicz z kl. 3a w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu przemawiały kolejno:
W dniu 25.04.2023 r. odbył się w Krośnie finał XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Troska o Boży Porządek”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Alicja Tylka z kl. 3 hl i Karolina Stabryła z kl. 1 l. Gratulujemy!