W dniu 11 listopada świętowaliśmy 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasi przodkowie po 123 latach zaborów, po krwawej pierwszej wojnie światowej znów mogli zaśpiewać „Jeszcze Polska nie zginęła” planując budowę kraj
W dniu 10 listopada 2022 r. na zakończenie sezonu turystycznego uprzątnięto fragment lasu na sanockiej Białej Górze oraz dokonano nasadzeń krzewów miododajnych w ramach akcji społecznej Czysty Las.
„Zdrowie człowieka tkwi od pokoleń w tym co ma w głowie i co na stole” prof. Jan Gawęcki
Dnia 04.11.2022 r. odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku konkurs z języka niemieckiego “Landeskunde – Wettbewerb”
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” Ks. Jan Twardowski
W dniu 26.10.2022 odbył się już po raz piąty w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku Dzień Otwarty.
W dniu 7 października w Centrum Usług Senioralnych w Sanoku odbyło się szkolenie wolontariuszy zorganizowane przez Powiatowe Centrum Wolontariatu
W zakładce górnej Strefa Ucznia, podmenu Psycholog i Pedagog znajduje się wykaz godzin pracy psychologa, logopedy i pedagoga szkolnego.
Wyniki konkursu z religii pt.” Świadek i obrońca prawdy. Ksiądz Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski (1918–2007)”.
XIV Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej – etap szkolny Julia Dudek z kl. 4gh i Wiktoria Bartosik z kl. 4h zwyciężyły eliminacje szkolne XIV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej i tym samym będą reprezentować naszą szkołę w etapie okręgowym.