W dniu 10 listopada 2022 r. na zakończenie sezonu turystycznego uprzątnięto fragment lasu na sanockiej Białej Górze oraz dokonano nasadzeń krzewów miododajnych w ramach akcji społecznej Czysty Las. Rozpoczęcie akcji Czysty Las miało miejsce przy Królewskiej Studzience w Sanoku przy czerwonym sanocko-przemyskim szlaku turystycznym. Z grupą  uczniów z klasy 1ż  Zespołu Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku pod opieką Pani Moniki Terebeckiej spotkał się Piotr Kutiak (koordynujący akcją, pracownik Urzędu Miasta w Sanoku). Imprezę wsparły instytucje związanie zawodowo z zarządem sanockimi lasami: Nadleśnictwo Brzozów oraz Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu. Podczas spotkania obecni byli przedstawiciele Nadleśnictwa Brzozów: Pan Marek Wilk - leśniczy Leśnictwa Liszna i Pan Marcin Kędra - podleśniczy Leśnictwa Liszna. Wolontariusze oraz partnerujący imprezie leśnicy, zebrali około 10 m3 odpadów oraz nasadzili 10 szt. krzewów - pęcherznicy kalinolistnej. Impreza została zakończona ogniskiem. Założeniem akcji jest promocja wolontariatu poprzez działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, co w zamiarze ww. działań wpłynie na zmiany postaw i przyniesie realne działania w środowisku lokalnym. Ta społeczna akcja realizowana będzie cyklicznie na zakończenie sezonu turystycznego w latach 2021 -2023, nie tylko przypomni o sprzątaniu po sobie śmieci, będzie okazją do posadzenia drzew i krzewów.