Czwarte miejsce zdobył Bartek Bednarczyk z kl. 4hl w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, pod hasłem: „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej odbył się 24 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i średnich. Eliminacje powiatowe składały się z dwóch etapów: pisemnego (testu) oraz finału ustnego. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych. Część pisemna wyłoniła szczęśliwców, którzy awansowali do decydującej rozgrywki. Tutaj każdy uczestnik musiał odpowiedzieć na pytania jury. A te dotyczyły m.in.: historii straży pożarnej, pierwszej pomocy, sprzętu ratowniczego czy podstaw organizacji akcji gaśniczej. Naszą Szkołę reprezentowali: Bednarczyk Bartłomiej (kl. 4hl), Piegdoń Wiktor (kl. 3l) oraz Hermanowicz Julia (kl, 4a). Koordynatorem oraz opiekunem uczniów był Pan Janusz Rudy. Reprezentantom naszej szkoły dziękujemy za udział w turnieju i życzymy sukcesów w kolejnej edycji.