Trzecie miejsce w Rejonie oraz trzecie w Półfinale Wojewódzkim to efekt zmagań naszych dziewcząt  w  Licealiadzie Szkół Ponadpodstawowych w Unihokeja.

Zawody rozegrano w dniach 6  i  13 marca 2024 r. Hali Sportowej Uczelni Państwowej  im. Jan Grodka w Sanoku. Chłopcy swoje rozgrywki zakończyli w eliminacjach rejonowych, w fazie grupowej. Turniej przeprowadzono systemem „mieszanym” oraz "każdy z każdym". Wszystkie mecze były dość wyrównane i kończyły się niewielką różnicą bramkową. Szkołę reprezentowali, drużyna dziewcząt: Giefert Małgorzata, Hnat Malwina, Koczera Gabriela, Kowal Kamila, Krokis Wiktoria, Pałys Magdalena, Pietrzak Wiktoria, Płocica Nikola, Roczniak Kamila, Sitarz Kinga,  Tomkowicz Oliwia. Drużyna chłopców: Kurasik Deshawn, Ząbkiewicz Jan, Gefrerer Tomasz, Piegdoń Wiktor, Skrzypski Sławomir, Miszczyszyn Jakub, Balazs Bartosz, Latusek Oliwier, Stadnik Patryk, Kopczyński Eryk. Opiekę trenerską pełnili: Pan Radosław Zdybek – drużyna dziewcząt oraz Pan Janusz Rudy – drużyna chłopców. Wszystkim biorącym udział w tegorocznych rozgrywkach dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy osiągniętego wyniku sportowego.