W dniu 22.12.2023 roku odbyły się  w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „ Najważniejsza jest Miłość”, historia Małego Księcia. „Ten bowiem, który się narodził w Betlejem, przyszedł po to, by w każdym człowieku nie zginęła dusza dziecka…” W wykonaniu uczniów klasy 2rz.

Mały Książe przekazuje nam swój sekret: ”Dobrze się widzi tylko sercem”. W życiu liczy się tylko miłość. Mały Książe prosi: ”Patrzcie w niebo. Poszukujcie gwiazdy! Zobaczcie jak cały świat zmienia się dla was, gdy Miłość przychodzi na ziemię”.

Życzymy szanownej Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Szkoły: Aby Boże Dziecię obdarzało pełnią swoich łask, spełniało najskrytsze pragnienia serca, i błogosławiło każdy trud pracy i troskę serca włożoną w kształtowanie naszych umysłów, serc, postaw i charakterów.

Wam zaś Drogie Koleżanki i Koledzy życzymy wielu radosnych chwil w przeżywaniu twórczej młodości i samych sukcesów w zdobywaniu życiowej i Bożej mądrości.