W grudniu w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na rzecz chorej uczennicy z klasy 2a.

Pieniądze na rzecz Hani były zbierane także podczas Orszaku mikołajkowego oraz podczas zbiórki zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Sanocki  Ekonomik”.

Łączny dochód ze wszystkich zbiórek wyniósł 5909,48 zł.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom: Dyrekcji ZS 1, Członkom Stowarzyszenia, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, Pracownikom Administracji i Obsługi oraz całej Społeczności szkolnej.

Za przygotowanie pysznych słodkości na kiermasz serdeczne podziękowania dla P. A. Wójcik, P. M. Terebeckiej, P. K. Indyka, młodzieży z klas technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa.

Cieszymy się bardzo, że zebrane pieniądze wspomogą mamę i Hanię w ciężkiej sytuacji finansowej.

Wychowawca klasy 2a

A.Mierzwiak – Sobolak