Milena Wójcik oraz Paulina Wójcik z kl. 4a awansowały  do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy, pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.

W dniu 27 października 2023 r. jedenastu uczniów naszej  Szkoły wzięło udział w etapie szkolnym Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs odbył się w ramach programu edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy  „Kultura bezpieczeństwa”, będącym elementem kampanii dla młodzieży, pn. „Legalna praca”.  Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Milenie oraz Paulinie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu.