Sport jest Kobietą – Śniadanie Mistrzyń” -projekt fundacji Otylii Jędrzejczak

Informujemy, że Gmina Miasta Sanoka nawiązała współpracę z Fundacją Otylii Jędrzejczak. Nasi uczniowie mogą skorzystać z warsztatów organizowanych w ramach Projektu „Sport jest Kobietą – Śniadanie Mistrzyń”, adresowanego do uczniów klas VIII szkoły podstawowej, szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych. Utrzymanie prawidłowej kondycji to główne założenie projektu. Działania obejmują spotkanie ze sportsmenkami, między innymi pływaniu Otylią Jędrzejczak oraz z specjalistami z zakresuc psychologii.
Spotkanie odbędzie się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, 24 października 2023 roku.

Początek warsztatów planowany jest na  godz. 10.15 i obejmuje:

- powitanie uczestników, panele tematyczne z udziałem mistrzyń sportu,

- wykład –na temat nowych technologii w codziennym życiu,

- zajęcia z trenerką prezentującą zestaw ćwiczeń skierowanych do różnych grup wiekowych.

Projekt jest współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Sanoka, w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Partnerem projektu jest Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Zapraszamy!