Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
Szczęśliwy numer
 
 Strona archiwalna
 PROJEKTY
  Eramus+
 PARTNERZY

 

W zakładce Strefa Ucznia znajduje się informacja na temat warunków udzielania stypendiów w ramach "Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów pobierających naukę w szkołach na terenie powiatu sanockiego".
W sekretariacie są do odebrania dyplomy zawodowe dla absolwentów technikum. Zapraszamy po odbiór.
Trzecie miejsce zajęła Julia Hermanowicz z kl. 3a w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu przemawiały kolejno:
W dniu 25.04.2023 r. odbył się w Krośnie finał XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Troska o Boży Porządek”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Alicja Tylka z kl. 3 hl i Karolina Stabryła z kl. 1 l. Gratulujemy!
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą i prezentującą rezultaty projektu „Rozwój kompetencji zawodowych i osobistych uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku
Uroczyste zakończenie nauki dla klas maturalnych odbędzie się w sali gimnastycznej w dn. 28 kwietnia 2023 r. (piątek) o godz. 9.30. Na godz. 8.00 Ojcowie Franciszkanie zapraszają na msze św.
Spotkania rodziców z wychowawcami.
Rozkład dzwonków w dniu. 25.04.2023 r.
W dniu 21 kwietnia 2023r. odbył się w Przemyślu etap regionalny konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „TURBOLANDESKUNDE” – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego.