W zakładce Plan lekcji znajduje się podział godzin po drobnej korekcie.
Wywiadówki dla klas pierwszych
TEMAT KONKURSU: „Miłość silniejsza niż strach.” „Błogosławiona Rodzina Ulmów z Markowej. „
Zapraszamy maturzystów i wychowawców, do wyjazdu, do Częstochowy w sobotę 7 października 2023 roku.
Dzisiaj 4 września odbyło się przywitanie pierwszoklasistów w naszej szkole. Po uroczystym wniesieniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu, pani dyrektor Renata Gromek w ciepłych słowach powitała uczniów klas pierwszych.
Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku.
W sekretariacie szkoły są do odbioru wyniki egzaminu maturalnego.
Harmonogram egzaminów poprawkowych
Godzina 8.00 - msza święta na zakończenie roku szkolnego w Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku. Godzina 9.30 – uroczystość zakończenia roku szkolnego na terenie szkoły. Wykaz sal na spotkania z wychowawcami
W dniach 10-11 czerwca 2023 r. odbył się Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej im. ks.Tomasza Grzywny „Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie” w Klubie Górnik w Sanoku.